Úklid domácnosti

Provádíme komplexní úklid domácnosti a zárukou perfektní kvality!

  • Jednorázový úklid
  • Pravidelný úklid
  • Důvěra a čistota

Úklid domácností Praha

Úklid patří k běžným činnostem v každé domácnosti, i když k nepříliš oblíbeným. Pro málokoho je uklízení koníčkem, většina lidí uklízí pouze z nutnosti. Další skupinou jsou enormně vytížení lidé, kterým na úklid doma prostě nezbývá čas. Jsou i tací, kterým se úklidové práce protiví.

Speciální skupinou jsou tělesně handicapovaní lidé, kteří prostě důkladný úklid své domácnosti nemohou zvládnout. Ve všech těchto případech je řešením pozvat si naši specializovanou a profesionální úklidovou firmu. Ušetříme vás starostí s úklidem vaší domácnosti a vy můžete ušetřený čas věnovat dětem nebo svým zálibám. Pokud celé dny pracujete, budete se rádi vracet do čistého a provoněného bytu.

Objednat úklid

Co úklid domácností obnáší?

Především si můžete vybrat buď jednorázový úklid nebo pravidelný úklid své domácnosti. U jednorázových úklidů jsou oblíbené generální úklidy před Vánocemi, nebo jarní úklid.

Ceník úklidu domácností

Pravidelný úklid provádíme na základě smlouvy, kterou s vámi uzavřeme buď na dobu určitou, nebo neurčitou. Cena je pak odvislá od náročnosti úklidových prací, četnosti úklidů a dalších vzájemně dohodnutých podmínek. Samotný úklid domácnosti zahrnuje mytí podlah, oken, žaluzií, luxování a vysávání podlah a koberců, čištění kuchyňských linek, sociálního zařízení a veškerého sanitárního vybavení v kuchyni, koupelně a na WC.

Co k úklidu domácnosti používáme?

Provádíme komplexní úklid domácnosti a zárukou perfektní kvality i diskrétnosti jsou naši zkušení profesionální zaměstnanci. K usnadnění úklidových prací jim slouží výkonné mycí podlahové stroje a vysavače. Kvalitní čistící prostředky zaručují maximální čistotu a navíc jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak ke všem čištěným povrchům, ale i k lidskému zdraví. Na přání klientů provádíme i nadstandardní úklid, který zahrnuje praní a žehlení prádla, zajištění nutných nákupů, venčení psů.

Objednat úklid

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme Vám kalkulaci na míru.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.