Reference

Se společností Míka servis jsme ve spolupráci od května 2018. V rámci naší společnosti má na starosti úklid 2 pater a přízemí, kde se nachází dvě místnosti.

Úklid probíhá v rámci sjednaného rozsahu, ale není problém vyjít vstříc s některými požadavky nad rámec smlouvy. V tomto případě je kladem operativní komunikace a vstřícnost vůči našim požadavkům.

Pan Míka prokazuje vysokou míru odpovědnosti, vždy s cílem najít co nejefektivnější řešení. Jeho přístup je vysoce zákaznicky orientovaný.

Komplexně hodnotíme úroveň těchto služeb jako velmi dobré.

Jarmila Dubová
V praze, 23. 11. 2018

Se společností Míka servis spolupracujeme na zajištění úklidových prací pro naši společnost i pro naše klienty.

Práce probíhají vždy ve stanoveném rozsahu a jsou prováděny řádně a odborně a ve stanovených termínech. Pan Míka i jeho zaměstnanci se chovají profesionálně a vždy kladou důraz na efektivní řešení a mají prozákaznický přístup.

Celkově hodnotíme spolupráci jako velmi dobrou.

Luděk Chotěbor
V praze, 4. 2. 2020

Se společností Míka Servis naše dvě společnosti pracují již řadu let, dříve v jiné lokalitě na Praze 5 a opět po přestěhování do nových prostor na Praze 8. Míka servis nám zajišťuje úklid jednoho celého patra a části dalšího o celkové rozloze více než 3150m2 ve dvou oddělených entitách (BNP Paribas Cardif Pojišťovnam a.s. a BNP Paribas Cardif Services s.r.o.).

Úklid probíhá přesně v rámci sjednaného rozsahu a v případě požadavků nad rámec smlouvy jsme nikdy nenarazili na jakýkoliv problém. Pan Míka se nám vždy snažil vyjít vstříc a nabídnout rychlé a efektivní řešení.

Na celkovou úroveň služeb jsme si nikdy nemohli stěžovat a hodnotíme ji velice pozitivně.

Kateřina Poulová
v Praze , 5. 2. 2020

S firmou Míka servis spolupracujeme dlouhodobě v oblasti úklidových služeb a vždy jsme s odvedeným dílem spokojeni.

Pan Míka i jeho tým jsou velmi profesionální a flexibilní

Luboš Vachna
V Praze, 20. 11. 2018