Čištění koberců Praha

Dopřejte kobercům odbornou péči

Čistý a dezinfikovaný koberec, který má zpět svoje původní barvy? Záchrana oblíbeného koberce, se kterým se nechcete rozloučit? S námi stačí jen pár okamžiků!

Strojová metoda čištění

Díky hloubkovému čištění jsme schopni zbavit koberec efektivně skvrn, usazených nečistot, nepříjemných pachů a dalších pozůstatků vnějších vlivů, které na koberec přirozeně působí a díky nimž dochází k jeho postupnému opotřebení.

Strojová metoda aneb hloubkové čištění a tepování koberců odstraní z koberců i ty nejsilnější nečistoty a špínu. Díky této speciální strojové metodě se veškeré čisticí prostředky vsáknou hluboko do struktury koberce, kde jsou po chvíli působení opět vykartáčovány na povrch, ovšem již spolu s nečistotami. Při strojovém čištění dochází k čištění prostřednictvím kartáčování, což je nejefektivnější cesta pro skutečně hloubkovou péči a 100% dezinfekci koberce, kdy dochází k odstranění veškerých skvrn, nečistot, prachu, alergenů a roztočů, což ocení nejedna domácnost.

Extrakční čištění koberců

Jedná se o šetrnou metodu hloubkového čištění, které provádíme za pomoci speciálního čistícího stroje, kdy je plocha koberce čištěná tlakem vody spolu se specializovaným čisticím prostředkem. Při využití této metody dochází ke vstřikování čisticího roztoku do vlákna koberce a poté k jeho odsátí (včetně nečistot) zpátky do extraktoru. Jedná se o metodu, která se skvěle hodí pro čištění koberců, ale také sedaček, kdy je systematickou prací z povrchu odstraněno množství skvrn, špíny a dalších nečistot, které se během let mohou na koberci či sedačce nashromáždit.

Ať už zvolíte čištění strojové nebe extrakční – při práci používáme pouze ověřené čisticí prostředky a profesionální stroje, díky čemuž dosahujeme v oblasti péče těch nejlepších výsledků! Váš oblíbený koberec tak může znovu zářit!

Objednat úklid