Generální úklid firem

Nadstandard generálního úklidu

  • Kompletní a důkladné vyčištění všech povrchů minimálně 1x ročně
  • Odstranění všech nečistot a bakterií, plísní a jiných nežádoucích jevů a zabránění jejich dalšímu šíření
  • Šetrným čištěním prodloužení životnosti nábytku, čalounění, podlah a koberců
  • Zaměření na těžko přístupná místa - stropní světla, výškové práce, mřížky, radiátory, škvíry, spáry
  • Dle dohody úklid exteriéru

Generální úklid Praha

Hledáte poctivý, důkladný a cenově dostupný generální úklid vaší kanceláře nebo celé firmy? Pak jste tu správně. Specializujeme se na generální úklid firem v hlavním městě Praze a jejím okolí.

Generální úklid není součástí běžných úklidových prací a provádí se vždy na základě žádosti a požadavků vaší firmy. Často se objednává tam, kde se dlouho neuklízelo nebo jako třešnička na dortu před kolaudací. Vhodný je též, pokud si pořizujete pronájem kanceláří a přejete si jít do čistého nebo tam, kde standardní úklid nepokryje všechny úkony. Ideální je objednat si generální úklid minimálně jednou za rok.

Proč je důležitý generální úklid firmy

Každá firma si přeje být reprezentativní. Obzvlášť, pokud do vašich kanceláří často chodí návštěvy nebo obchodní partneři. Výkonnost a ochota pracovat jsou v čistém a uklizeném prostředí nesporně vyšší, a to znamená, že kromě běžného úklidu ocení generální úklid i všichni vaši zaměstnanci.

Po vzájemné dohodě se zodpovědně postaráme o generální úklid interiéru i exteriéru vaší firmy v Praze a jejím okolí. Neváhejte nás oslovit, všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.

Objednat úklid

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme Vám kalkulaci na míru.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.